مزارشهیدگمنام

مزارشهیدگمنام

مزارشهیدگمنام

دیروزکه بارون میومدباخانواده تصمیم گرفتیم که بریم بیرون وبگردیم بعدش هم سرمزارشهیدگمنامی که به تازگی یعنی5بهمن1389به خاک سپرده بودنش رفتیم ومن چندعکس ازمزاراین شهیدبزرگوارگرفتم ودروبلاگم قراردادم تاشما هم ببینید.

عشق یعنی یه شهید

یه شهیدبی نام ونشون

عشق یعنی یه پلاک

که زده بیرون ازدل خاک
      

باسلام

وفات پیامبربزرگ اسلام ونیزشهادت نوه ی ایشان راتسلیت میگویم.
      

به مناسبت فرارسیدن  اربعین حسینی

 هیئت انصارالمهدی (عج) شهرستان دزفول

از جوار مزار مطهر سربازان امام زمان (عج) به طرف آستانه متبرکه سبزقبا(ع)

به صورت هیئت سینه زنی حرکت مینماید.

زمان دوشنبه شب ساعت 20
      


پیامهای عمومی ارسال شده

+ سلام مادرم میگفت: در یکی از شب های سرد زمستانی 59 همه خانواده در زیرزمین خانه (شَوادون) نشسته بودیم و سعی میکردیم موج رادیو عراق را پیدا کنیم تا از زبان دشمن اوضاع جبهه را بشنویم یا که ببینیم می گوید الف دزفول چند خانواده ازفامیل هم درزیرزمین ماپناه گرفته بودند. نامزدبرادرشوهرشهیدم هم آنشب پیش مابود... . . *بقیه در لینک..کلیک رنجه بفرمایید*+ از ازل فاطمه مادرم بوده<br>پسرش مونس و دلبرم بوده<br>روز محشر اگرم پسر نگه<br>میگه این غلام اکبرم بوده<br>زیر آتیش گناه و معصیت<br>بزم ماتم تو سنگرم بوده<br>اولین خیمه‏ای که برات زدم<br>با چادر نماز مادرم بوده<br>با همه شکستگی خوشم بگی<br>این شکسته کبوترم بوده<br>بعد مرگم میدونم همه میگن<br>یا حسین جمله آخرم بوده+ سلام دوستان....اومدم بگم که من همون اف1 هستم به آدرس: http://kolbehf1.parsiblog.com

+ مقام معظم رهبری : « بسیجی ، آن جایی که جای علم است ، جای تحقیق است ، جای صبر کردن بر مشکلات نوآوری علمی است از ‏جان و ذهن خودش مایه می گذارد »+ سلام.....5شنبه است.....یادی از اهل قبور کنیم!.....حتی با یک صلوات........+ قطعه گم شده ای از پر پرواز کم است/ یازده بار شمردیم و یکی باز کم است/ این همه آب که جاریست نه اقیانوس است/ عرق شرم زمین است که سرباز کم است....+ الحق که به ما درس وفا داد حسین (ع) **** هر چیز که داشت بی‌ریا داد حسین (ع) **** یعنی که تأملی کنید ای یاران ! ****آن هستی خود زکف چرا داد حسین (ع)؟+ سیاهی ها زیاد می شوند کم کم... سپیدی ها هم... دل من سیاه سیاه است... اما نه از جنس سیاهی های پرچم های "یا حسین " تو...+ .....+ اطاعت از فاطمه علیه السلام بر تمامی آفریدگان خدا از جن و آدمیان و پرندگان و وحوش و پیامبران و فرشتگان واجب است(امام باقر(ع))
[Designed By Ashoora.ir    مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ ]