سلام

سجاده نشینان سنگر عشق و ندبه خوانان جویای یار

صبح روز نیمه شعبان دعای ندبه با مداحی یارشهیدان حاج صادق آهنگران در جوار مرقد مطهر سربازان امام زمان(عج) سرباز گمنام و ملاجولای دزفولی برگزار است.

شما هم دعوتید...

آدرس : دزفول.خیابان منتظری جنب پل قدیم،کوچه انصارالمهدی(عج) ،مسجد کج بافان

التماس دعا..
      

چهارم خرداد - روز دزفول :
بلد الصواریخ یا شهر موشک‎ها عنوانی بود که عراقی‎ها در طول جنگ تحمیلی به شهر مقاوم و شهید پرور دزفول داده بودند این شهر که مظهر مقاومت مردم در مقابل حملات موشکی عراق نام گرفت در سال 1365 از طرف جمهوری اسلامی ایران با نظر سنجی از مردم ایران به عنوان شهر نمونه معرفی گردید و لوح زرین آن توسط وزیر کشور وقت در یکی از میادین دزفول نصب شد.

http://static.mihanblog.com//public/user_data/user_files/44/130083/info/dezful_day_azarkish.jpg

مردم دزفول در طول هشت سال دفاع مقدس با همه ی توان در برابر دشمنان قهرمانانه ایستادند و با وجودی که بیشترین موشک بر پیکره این شهر وارد شد اما در حین جنگ مردم ، بخش های تخریب شده شهر را همزمان بازسازی نمودند.
با این همه بخش های گسترده ای از بافت تاریخی دزفول در  آسیب دید و بیش از 2600 شهید در راه میهن و انقلاب تقدیم شد. به دلیل مقاومت های بی نظیر مردم دزفول لوح زرینی به عنوان شهر نمونه مقاومت و پایداری به دزفول اهدا شد و این شهر را پایتخت مقاومت ایران عزیز نامیدند و روز چهارم خرداد در تقویم ملی ایران به نام روز دزفول ثبت گردید.

دزفول که در طول جنگ تحمیلی 172 بار توسط انواع موشک‎های 3 متری و 9متری اسکاد B ساخت شوروی 2500 بار توسط توپ و 300 بار مورد حملات هواپیماهای دشمن قرار گرفت و در این حملات بیش از 19000 واحد مسکونی تخریب گردید ولی هم چنان استوار به مقاومت خود ادامه داد و اراده رژیم عراق را در خالی کردن شهرتوسط مردم و در هم کوبیدن آن را بر دل صدام گذارد وچنان مقاوم بودکه به عنوان تکیه گاه رزمندگان اسلام و نمونه‎ای از مقاومت برای کل جهان شناخته شد، تا پایان جنگ باقی ماند.
محمد آذرکیش
      

زمان دور...دزفول به دور خورشید میچرخید!زمین هم به دور دزفول....یهو دزفول به زمین برخوردند...!چون دزفول از زمین بزرگ تر بود تیکه از دزفول جدا شد و اسمش شد ماه....

به همین خاطر وقتی به یکی میگن چقد ماهی یعنی چقد دزفولی هستی......................

بذار خلاصه کنم برات!جهان ب ایران مینازد و ایران هم به دزفووووووووووول......کپی برای کل کره ی زمین ازاد است..

یه چیزی بگم؟ادمای باحال و لارجی هستیم.........
      


پیامهای عمومی ارسال شده

+ سلام مادرم میگفت: در یکی از شب های سرد زمستانی 59 همه خانواده در زیرزمین خانه (شَوادون) نشسته بودیم و سعی میکردیم موج رادیو عراق را پیدا کنیم تا از زبان دشمن اوضاع جبهه را بشنویم یا که ببینیم می گوید الف دزفول چند خانواده ازفامیل هم درزیرزمین ماپناه گرفته بودند. نامزدبرادرشوهرشهیدم هم آنشب پیش مابود... . . *بقیه در لینک..کلیک رنجه بفرمایید*+ از ازل فاطمه مادرم بوده<br>پسرش مونس و دلبرم بوده<br>روز محشر اگرم پسر نگه<br>میگه این غلام اکبرم بوده<br>زیر آتیش گناه و معصیت<br>بزم ماتم تو سنگرم بوده<br>اولین خیمه‏ای که برات زدم<br>با چادر نماز مادرم بوده<br>با همه شکستگی خوشم بگی<br>این شکسته کبوترم بوده<br>بعد مرگم میدونم همه میگن<br>یا حسین جمله آخرم بوده+ سلام دوستان....اومدم بگم که من همون اف1 هستم به آدرس: http://kolbehf1.parsiblog.com

+ مقام معظم رهبری : « بسیجی ، آن جایی که جای علم است ، جای تحقیق است ، جای صبر کردن بر مشکلات نوآوری علمی است از ‏جان و ذهن خودش مایه می گذارد »+ سلام.....5شنبه است.....یادی از اهل قبور کنیم!.....حتی با یک صلوات........+ قطعه گم شده ای از پر پرواز کم است/ یازده بار شمردیم و یکی باز کم است/ این همه آب که جاریست نه اقیانوس است/ عرق شرم زمین است که سرباز کم است....+ الحق که به ما درس وفا داد حسین (ع) **** هر چیز که داشت بی‌ریا داد حسین (ع) **** یعنی که تأملی کنید ای یاران ! ****آن هستی خود زکف چرا داد حسین (ع)؟+ سیاهی ها زیاد می شوند کم کم... سپیدی ها هم... دل من سیاه سیاه است... اما نه از جنس سیاهی های پرچم های "یا حسین " تو...+ .....+ اطاعت از فاطمه علیه السلام بر تمامی آفریدگان خدا از جن و آدمیان و پرندگان و وحوش و پیامبران و فرشتگان واجب است(امام باقر(ع))
[Designed By Ashoora.ir    مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ ]