بر سفره رمضان نشستیم و از خوان آسمانى خداوند لقمه هاى راز بر گرفتیم ؛ بال در بال ملایک به ملکوت پرواز کردیم . یک ماه بر سفره خداوند میهمان بودن ، وجود ما را به خصلت دوستان خداوند اذین بست در ماه صیام گرسنگى و تشنگى را تجربه کردیم . دهان ، چشم ، گوش و فکرمان را از شبهه ها برحذر داشتیم . پاکى را در همه اعضا و جوارح خویش جارى و سارى کردیم و پاک شدیم . به صفت پارسایان اراسته شدن ، عرصه و مجال مى طلبد و حضرت حق این عرصه و مجال را در رمضان فراهم آورده است . به نشان پارسایى در عید فطر به سفره نیازمندان رونق مى بخشیم و از غذاى خویش را به آنان هدیه مى دهیم . نور دل خویش ‍ را بر تاریکیها مى افکنیم و روشنى صفا و طراوت را همه جا گستر مى کنیم .

تا رمضانى دیگر، به تبعیت از فرمان خداوند از سفره رزق او بهره مى گیریم و ابزارهاى شناخت و معرفت خویش را به روزه وا مى داریم تا شوایب و ناراستى در معرفت ما نسبت به حق و مخلوقات حق و مخلوقات حق راه نیابد و خدایى شویم .

      

گوشی هوشمند ایرانی
سلام دوستان
یه نفر میره یه گوشی بخره پول خوبی هم داشت . صاحب مغازه یه گوشی جدیدی رو پیشنهاد میده خیلی هم ازش تعریف و تمجید می کنه که سرعتش خوبه و تمام نرم افزارها رو می خونه و سیستم عامل خوبی داره و از این حرف ها،وقتی صحبت های موبایل فروش تموم میشه مشتری می پرسه: مارکش چیه؟ وقتی صاحب مغازه نوع و مدل گوشی و شرکت سازندش رو میگه طرف با تمسخر میگه بابا این گوشیا که سابقه خوبی ندارن بعد خودش یه نوع گوشی که از اول امتحانش رو خوب پس داده درخواست میکنه و همونه می گیره.

ببینید! عصمت پیامبرا باید قبل از بعثت و شروع رسمی پیغمبریشون باشه و گرنه اگه قبل از بعثت آدمی باشن که کارهای زشت و گناه ازشون سر بزنه یا در روابط اجتماعی اشتباهاتی داشته باشن مردم اعتماد قطعی به پیامبرا حتی بعد از بعثت هم نمی کنن چون سابقه عصمت رو ندارن و همواره با شک و تردید به ایشون نگاه می کنن .
علاوه بر اینکه چه تضمینی هست که در ادعای بعثت اشتباه نداشته باشن چون اگه قبل از بعثت معصوم نباشن شاید هر لحظه در خود ادعای بعثت هم اشتباه بکنن.

 در این صورت غرض خداوند از فرستادن پیامبرا (هدایت مردم)از بین می ره و به اصطلاح نقض غرض میشه و فرد عاقل حکیم-چه برسه به خدا- کاری نمی کنه که به غرضش نرسه.
پس خلاصه برای اطمینان کامل مردم به پیامبرا و تامین غرض هدایت از ناحیه خدا باید پیامبرا قبل از بعثت نیز معصوم باشن.

 

منبع: سفیران نور
      

ســــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــــــــــام..............

 

خدایا شکرت:)

باز هم به یاری خدا و برای سومین بار این وبلاگ در مسابقه وبلاگ نویسی شرکت کرد..

و این بار هم به یاری خداوند در مسابقه وبلاگ نویسی شیخ مرتضی انصاری دزفولی جزو برندگان بود!

تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــک به خودم و وبلاگم و برادرم که با کمکش تونستم موفق بشم:)

و تشکر از شــــــــــــــاهد برگزار کننده ی این مسابقه..

نماز روزه هاتون قبول درگاه حق تعالی..

التماس دعا..

یا حق..
      


چادرم باشد مرا معیار ایمان و شرف

 

همچو مروارید زیبایم درون یک صدف

 

دید نامحرم نیفتد لاجرم بر سوی من

 

افتخارم باشد این،زهرا بود الگوی من

 

مدعی گوید که چادر یک نشان فانی است

 

من ولی گویم که با چادر تنم اسلامی است

 

مدعی گوید که با چادر کلاست باطل است

 

من ولی گویم که ایمانم ز چادر کامل است

 

مدعی خواهد مرا بی دین کند با لفظ دوست

 

چادر من همچو تیر زهرگین،بر چشم اوست

 

(بهلول حبیبی زنجانی)
      

هر چه بیشتر به شاخ و برگ گل نظاره می کرد، بیشتر محو زیبایی اش می شد.

دستش را دراز کرد تا در اختیار بگیرد...


ولی خارها مزه درد را به او چشاندند تا دریابد


اگر حفاظی برای گل نبود، چنین با طراوت و زیبا نمی ماند.

 
      
   1   2      >


پیامهای عمومی ارسال شده

+ سلام مادرم میگفت: در یکی از شب های سرد زمستانی 59 همه خانواده در زیرزمین خانه (شَوادون) نشسته بودیم و سعی میکردیم موج رادیو عراق را پیدا کنیم تا از زبان دشمن اوضاع جبهه را بشنویم یا که ببینیم می گوید الف دزفول چند خانواده ازفامیل هم درزیرزمین ماپناه گرفته بودند. نامزدبرادرشوهرشهیدم هم آنشب پیش مابود... . . *بقیه در لینک..کلیک رنجه بفرمایید*+ از ازل فاطمه مادرم بوده<br>پسرش مونس و دلبرم بوده<br>روز محشر اگرم پسر نگه<br>میگه این غلام اکبرم بوده<br>زیر آتیش گناه و معصیت<br>بزم ماتم تو سنگرم بوده<br>اولین خیمه‏ای که برات زدم<br>با چادر نماز مادرم بوده<br>با همه شکستگی خوشم بگی<br>این شکسته کبوترم بوده<br>بعد مرگم میدونم همه میگن<br>یا حسین جمله آخرم بوده+ سلام دوستان....اومدم بگم که من همون اف1 هستم به آدرس: http://kolbehf1.parsiblog.com

+ مقام معظم رهبری : « بسیجی ، آن جایی که جای علم است ، جای تحقیق است ، جای صبر کردن بر مشکلات نوآوری علمی است از ‏جان و ذهن خودش مایه می گذارد »+ سلام.....5شنبه است.....یادی از اهل قبور کنیم!.....حتی با یک صلوات........+ قطعه گم شده ای از پر پرواز کم است/ یازده بار شمردیم و یکی باز کم است/ این همه آب که جاریست نه اقیانوس است/ عرق شرم زمین است که سرباز کم است....+ الحق که به ما درس وفا داد حسین (ع) **** هر چیز که داشت بی‌ریا داد حسین (ع) **** یعنی که تأملی کنید ای یاران ! ****آن هستی خود زکف چرا داد حسین (ع)؟+ سیاهی ها زیاد می شوند کم کم... سپیدی ها هم... دل من سیاه سیاه است... اما نه از جنس سیاهی های پرچم های "یا حسین " تو...+ .....+ اطاعت از فاطمه علیه السلام بر تمامی آفریدگان خدا از جن و آدمیان و پرندگان و وحوش و پیامبران و فرشتگان واجب است(امام باقر(ع))
[Designed By Ashoora.ir    مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ ]